Zeyerova 775/21, Ústí nad labem - střekov

Úvěr na zuby? Ano, i tuto možnost nabízíme!

Denně se v naší stomatologické praxi setkáváme s mnoha pacienty, kteří akutně potřebují lékařský zákrok, ale v současné chvíli na něj nemají dostatek financí. Jsou tedy nuceni jej odložit či přerušit. Jejich zdravotní stav se s přibývajícím časem zhoršuje a zvyšuje se tím i cena budoucího zákroku.

Tato nepříjemnost trápí stále více pacientů a s tím samozřejmě i jejich lékaře. Přemýšleli jsme, jak bychom tomu mohli zabránit. Spotřebitelský úvěr na zdravotní zákrok je skvělé řešení, které vám dovolí podstoupit zákrok okamžitě a bez odkladu.

Jediný odklad, který v tomto případě může nastat, je odklad první měsíční splátky. Vše si jednoduše nastavíte přesně podle vašich přání v sekci žádost o úvěr. Získat úvěr na lékařské zákroky je snadné, postačí k tomu jen pár kroků.

Váš lékař vám vytvoří kalkulaci stomatologického zákroku. Cenu, společně s IČO vašeho lékaře a vaším telefonním číslem vyplňte v sekci žádost o úvěr. Následně vám e-mailem přijde smlouva, kterou si vytisknete a podepíšete. Smlouva je zcela nezávazná až do jejího podpisu. Váš ošetřující lékař následně obdrží danou částku a tímto je váš stomatologický zákrok uhrazen. Přečtěte si, jak postupovat krok za krokem.

Po celou dobu jsme vám plně k dispozici na telefonu nebo online chatu. Pokud máte jakékoliv otázky, neváhejte se na nás obrátit. Pomůžeme vám navrátit zdravý a zářivý úsměv.

PODAT ŽÁDOST O ÚVĚR SPOČÍTAT SPLÁTKY